Takaisin ylös

Yhteystiedot ja vastuualueet

Ei kuvaa

Taru Kaaja

seuran yleiskehitys

050 3650164
taru.kaaja@gmail.com

Ei kuvaa

Harri Ylinen

seuran yleiskehitys

040 5900374
harri.ylinen@myyntivoimaa.fi

Ei kuvaa

Mauri Heinonen

valmennustoiminta, valmennuskoulutus ja pelaajakehitys sekä myclub -järjestelmä

050 383 8702
mauri@medianurkka.com

Ei kuvaa

Jari Moisio

olosuhteet ja kentät

040 556 0132
jari.moisio@avantium.fi

Ei kuvaa

Juha Myllyoja 

Erotuomaritoiminta ja erotuomarikoulutus

040 546 9398
juha.myllyoja@kopteri.net

Ei kuvaa

Pasi Inkinen

Taso-järjestelmä ja seurasiirrot

0445121670
pasi.inkinen@documenthouse.fi

Ei kuvaa

Satu Ojala-Kuusiniemi 

talous

040 835 0779
satu.ojala@kopteri.net