Takaisin ylös

26.-27.8.2017 Lopputurnaus

Ottelupaikkana toimii Hopun tekonurmi.

Naperot

Peliaika. 2 x 10
Paikka. Hopun Naperokaukalo

  lauantai    
10:00 Jazz - MPS 
10:30 Haka valkoinen - Ponnistus
11:00 Haka sininen - Reipas
11:30 Haka valkoinen - MPS 
12:00 Karkku - Reipas
12:30 Haka sininen - Jazz
13:00 Karkku - Ponnistus
       
       
       
  sunnuntai    
11:00 Karkku - MPS 
11:30 Reipas - Haka valkoinen
12:00 Ponnistus - Jazz
12:30 Haka sininen - MPS
13:00 Reipas - Karkku
13:30 Ponnistus - Haka sininen
14:00 Jazz - Haka valkoinen

 

Minit

Peliaika. 2 x 15

  Lauantai     
  kenttä 2    
9:00 Reipas tiikerit - Ponnistus
9:40 Haka sininen - MPS musta
10:20 Karkku ketut - Haka valkoinen
11:00 Reipas tiikerit - MPS keltainen
11:40 MPS musta - Jokerit
12:20 Haka sininen - Reipas pantterit
13:00 Reipas tiikerit - MPS musta
13:40 Karkku karhut - Jokerit
14:20 Karkku ketut - Ponnistus
       
  kenttä 3    
9:00 Jazz punainen - Karkku karhut
9:40 Reipas pantterit - MPS keltainen
10:20 Jokerit - Jazz valkoinen
11:00 Haka valkoinen - Ponnistus
11:40 Karkku karhut - Jazz valkoinen
12:20 Jazz punainen - Karkku ketut
13:00 Haka sininen - Haka valkoinen
13:40 Jazz punainen - MPS keltainen
14:20 Reipas pantterit - Jazz valkoinen
       
  sunnutai    
  kenttä 2    
11:00 Reipas tiikerit - Jazz punainen
11:40 Reipas pantterit - MPS musta
12:20 Jazz valkoinen - Haka valkoinen
13:00 Karkku ketut - Reipas tiikerit
13:40 Haka sininen - Jokerit
14:20 Karkku karhut - Ponnistus
       
       
   kenttä 3    
11:00 Karkku ketut - Haka sininen
11:40 Jokerit - Karkku karhut
12:20 Ponnistus - MPS keltainen
13:00 Jazz punainen - Reipas pantterit
13:40 MPS musta - Jazz valkoinen
14:20 Haka valkoinen - MPS keltainen

 

Nuoremmat

Peliaika. 2 x 25

Launantai        
8:00 Reipas Pantterit   Jazz Lohko a kenttä 2
9:00 Haka   Reipas Tiikerit Lohko b kenttä 2
11:00 Ponnistus   Reipas Pantterit Lohko a kenttä1
13:00 Karkku   Reipas Tiikerit Lohko b kenttä1
15:00 Jazz   Ponnistus Lohko a kenttä2
16:00 Haka   Karkku Lohko b kenttä2
           
           
           
Sunnuntai        
8:00 A1   B3 ottelu 1 kenttä 2
9:00 B1   A3 ottelu 2 kenttä 2
10:00 A2   B2 ottelu 3 kenttä 2
11:00 ottelu 1 voittaja   paras häviäjä ottelu 4 kenttä1
13:00 ottelu 2 voittaja   ottelu 3 voittaja ottelu 5 kenttä1
15:00 sijoitusottelu sija 5-6   ottelu 6 kenttä 2
16:00 ottelu 4 voittaja   ottelu 5 voittaja finaali kenttä2
           
paras häviäjä määritellään        
1) pudotuspelin maaliero        
2) tehdyt maalit        
3) aikataulun puitteissa rp-kisa      
4) arpa          

 

Vanhemmat

Peliaika. 2 x 25

Lauantai        
8:00 Haka - Reipas Pantterit kenttä1  
10:00 Reipas Tiikerit - MPS kenttä1  
12:00 Haka - Karkku kenttä1  
14:00 Reipas Tiikerit - Reipas Pantterit kenttä1  
15:00 MPS - Karkku kenttä1  
16:00 Karkku - Reipas Tiikerit kenttä1  
Sunnuntai        
9:00 Haka - MPS kenttä1  
10:00 Karkku - Reipas Pantterit kenttä1  
12:00 Haka - Reipas Tiikerit kenttä1  
14:00 Reipas Pantterit - MPS kenttä1  
16:00 Lohko 1   Lohko 2 kenttä1 finaali
           
Lohko  ykkönen ja kakkonen määritellään:    
1) keskenäinen peli        
2) maaliero        
3) tehdyt maalit        
4) arpa